Czy istnieje możliwość handlu akcjami Pink Sheet w USA?

Tak, handel Pink Sheet lub akcjami OTC jest dostępny w LYNX.

Inwestorzy powinni jednak mieć świadomość, że jest to ryzykowna inwestycja. Wszyscy inwestorzy, którzy chcą handlować tego typu akcjami, będą musieli najpierw  posiadać dodatkowe zabezpieczenie rachunku w formie aplikacji zabezpieczającej na telefon komórkowy lub sms, więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ponadto po zalogowaniu do Zarządzania kontem, należy sprawdzić w ustawieniach swojego rachunku (Account Settings) 1 czy masz możliowśc handlu na giełdzie Pink Sheet (Trading Permission) 2.

1
2
Aby uzyskać dostęp do handlu, należy wybrać Stocks 1  i zaznaczyć opcję United States (Penny Stocks) 2 i kontynuować.

1
2

Handel na Pink Sheet będzie aktywny od razu po poprawnym złożeniu wniosku.

WAŻNE

 

  • Handel na akcjach groszowych wymaga również posiadania doświadczenia oraz  co najmniej dobrej wiedzy  w zakresie handlu na opcjach.
  • Jednym z celów inwestycyjnych powinien być aktywny i spekulacyjny handel.

Jeśli podczas składania wniosku pojawią się komunikaty (Error) odnośnie Twoich informacji finansowych, możesz dokonać tych zmian samodzielnie aktualizując Financial Information w Account Settings

 

W razie pytań dotyczących handlu w LYNX, skontaktuj się z nami poprzez adres email info@lynxbroker.pl lub telefonicznie pod numerem 800 080 563. Jesteśmy do dyspozycji każdy dzień roboczy od 9:00 do 18:00.