Czym jest Smart Routing?

Platforma Handlowa stosuje tak zwane Smart Routing. Wiele papierów wartościowych jest notowanych na większej ilości rynków. Smart Routing automatycznie wyszukuje najlepszą dostępną cenę na rynkach, na których instrument jest handlowany.

Większość platform transakcyjnych działa w następujący sposób: po zleceniu kupna 5000 akcji General Motors platforma wyszukuje kontrahenta, który po najlepszej cenie sprzeda te 5000 sztuk akcji GM. W przeciwieństwie do tego, Trader Workstation ze względu na unikalny system Smart Routing może rozdzielić zlecenie w taki sposób, aby osiągnąć jak najlepsze ceny. Udaje się to dzięki temu, że przy wypełnianiu jednego zlecenia, system kupuje od wielu kontrahentow, w taki sposób, aby zlecenie wypełnić po jak najlepszej cenie. Nie zmienia to opłaty.

Dzięki temu zaawansowanemu systemowi LYNX możemy zapewnić optymalną prędkość i najlepszą cenę. Składając zlecenia na platformie LYNX masz możliwość wybrać giełdę docelową. By zastosować Smart Routing, po prostu wybierz możliwość SMART 1.

1
Tak samo na LYNX+ masz możliwość skorzystać z SMART routing. Kupując akcje, wybierz możliwość SMART 1.

1