Jak włączyć notowania w czasie rzeczywistym?

Jeśli jesteś zainteresowany danymi na żywo (real -time data) dla produktów oferowanych przez LYNX, musisz je subskrybować. Dane są własnością giełdy, a LYNX nie pobiera żadnej dodatkowej opłaty oprócz opłaty która obowiązuje na giełdzie.

LYNX nie zapewnia tickdata. Więc jeśli chcesz posiadać ten rodzaj danych, musisz  zwrócić się do zewnętrznych dostawców i zamówić dane bezpośrednio od nich. Zewnętrznymi dostawcami są  np. IQ Feed, Rithmic, Kinetic, CQG, Sierra Chart.

Jeśli interesuje Cię  przeglądanie danych w czasie rzeczywistym z LYNX postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami.

Uwaga: W celu uzyskania danych na żywo wartość rachunku musi wynosić minimum 200 USD. Aby dane rzeczywiste były aktywne wartość rachunku w dniu opłacania subskrypcji nie może być mniejsza niż 200 USD, inaczej subskrypcja zostanie anulowana.

Otwórz stronę internetową www.lynxbroker.pl i w prawym górnym rogu kliknij na Zaloguj się 1  a następnie wybierz Zarządzanie kontem 2 z rozwijanego menu. Do logowania użyj danych, którymi logujesz się do platformy.

2
1
Możesz teraz zarządzać swoim rachunkiem. Kliknij w ikonę menu znajdującą się po prawej stronie u góry 1 a następnie wybierz Settings 2.

1
2
Po prawej stronie znajduje się sekcja User Settings 1. Znajdź podgrupę Trading Platform i kliknij w Market Data Subscriptions 2.

1
2
Na następnej stronie kliknij na ustawienia Current Subscriptions  1.

1
Jeżeli chcesz subskrybować dane np. z USA to kliknij w zakładkę North America 1, aby wyświetlić możliwości wyboru danych na żywo. W zależności od tego, która giełda i rodzaj produktu Cię interesuje wybierz odpowiednią subskrypcję. Możesz wybrać dane dla pojedyńczego rynku (np. NYSE lub NASDAQ) lub rodzaju instrumentu (np. OPRA dla opcji amerykańskich) 2 lub konkretne pakiety danych dla kombinacji rynków i instrumentów tzw. Quote Bundles 2.

1
2
3
Jeśli chcesz anulować subskrypcję w trakcie miesiąca to zostanie ona anulowana od początku następnego miesiąca kalendarzowego. Opłata za subskrybowane dane jest przeliczana i pobierana w walucie bazowej rachunku. Subskrybcja dokonywana jest na dany miesiąc kalendarzowy.  Usługę udostępnienia danych możesz aktywować kiedykolwiek i będziesz miał do niej natychmiastowy dostęp.

Uwaga: Koszt dostępu do notowań w czasie rzeczywistym nie zawiera podatku VAT. Podatek jest pobierany na podstawie adresu zamieszkania rezydencji posiadanego rachunku inwestycyjnego. Jest on pobierany w walucie bazowej/administracyjnej rachunku inwestycyjnego, podobnie jak ma to już miejsce w przypadku opłat za dane w czasie rzeczywistym. Podatek zostanie wykazany w raporcie z rachunku inwestycyjnego.

W przypadku pytań zawsze można skontaktować się z naszą linią obsługi klienta pod numerem tel. 800 080 563 lub poprzez email info@lynxbroker.pl.