Konwertowanie walut w LYNX+

Aby dokonać wymiany waluty na platformie LYNX+, otwórz stronę internetową www.lynxbroker.pl. W prawym górnym rogu menu na stronie głównej kliknij Zaloguj się 1 a następnie wybierz LYNX+ 2 z rozwijanego menu. Do logowania użyj danych, których zwykle używasz przy logowaniu się do platformy TWS lub Zarządzania Kontem.

Konwersja walutowa jest dokonywana po kursach międzybankowych spot. Koszty konwersji znajdziesz tutaj.

1
2
Po zalogowaniu się na platformę LYNX+ wybierz Portfolio a następnie przejdź  do miejsca na dole strony pod nazwą Waluty. Kliknij podwójną strzałkę obok danej waluty, którą chcesz wymienić 1 .

1
W oknie wybierz walutę, którą chcesz wymienić 1 następnie wybierz żądaną kwotę jaką chcesz wymienić 2. Na koniec kliknij Wymień 3.

1
2
3
Następnie pojawi się Okno zlecenia, w którym możesz zmodyfikować to zlecenie. Możesz zmienić rodzaj zlecenia oraz dostosować cenę lub ilość. Kliknij Dodaj zlecenie 1  w celu potwierdzenia.

1
Jeśli wybierzesz zlecenie rynkowe (MARKET) wymiana nastąpi natychmiast. Jeśli wybierzesz np. zlecenie z limitem zostanie ono przeniesione do Otwartych zleceń w sekcji Portfolio.

Posiadasz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami przez telefon, e-mail,  lub użyj czat w dolnym prawym rogu. Nasi pracownicy dostępni są w każdy dzień roboczy w godzinach od 9:00 do 18:00.

Kontakt z nami

Ewa Wasiak
Ewa Wasiak
Operations Manager