Jak ustawić i połączyć stop loss i profit target w otwartym zleceniu

Jeśli chcesz dołączyć zlecenie profit target i stop loss w otwartej pozycji, postępuj zgodnie z instrukcjami.

Otwórz platformę LYNX Trading. W portfolio znajdź zlecenie, które chcesz zmodyfikować. W przykładzie poniżej pokażemy jak dołączyć zlecenie stop loss i profit target do otwartej pozycji.

Dołączanie zlecenia stop loss

W przypadku kiedy, złożyliśmy zlecenie kupna, aby dołączyć stop loss, kliknij prawym przyciskiem myszy w dany instrument i następnie wybierz SELL 1

1
W przypadku, kiedy pod zleceniem pojawi się dodatkowe pole 1, kliknij prawym przyciskiem myszy na to zlecenie. W rozwiniętej kolumnie wybierz Modify 2 i później kliknij w Order Ticket 3Jeżeli program zaraz otworzył nowe okno “Order Ticker” to postępuj zgodnie z następnym punktem instrukcji. 

2
3
1
W nowym oknie zlecenia musisz ustawić:

1
2
3
4
Następnie:

5
6
7
 

Ustawienie zlecenia profit target

Praktycznie taka sama procedura prowadzi do ustawienia Profit Target. Otwórz nowe zlecenie na sprzedaż klikając prawym przyciskiem myszy w dane aktywo a następnie kliknij w SELL 1. 

1
Jeżeli system nie otworzył nowego okna “Order Ticket”, tylko dodał nowe pole pod zleceniem 1, to kliknij prawym przyciskiem myszy na to zlecenie. W rozwiniętej kolumnie wybierz Modify 2 i później kliknij w Order Ticket 3.

3
2
1
W nowym oknie zlecenia musisz ustawić:

1
2
3
4
Następnie:

5
6
7
Prawidłowo ustawione zlecenia stop loss i profit target, mają w kolumnie Type wpisane STP (stop loss) 1 i LMT (profit target) 2.

1
2
W przypadku pytań proszę skontaktuj się z obsługą LYNX pisząc email na info@lynxbroker.pl