Jak włączyć notowania w czasie rzeczywistym?

Jeśli jesteś zainteresowany danymi na żywo (real -time data) dla produktów oferowanych przez LYNX, musisz je subskrybować. Dane są własnością giełdy, a LYNX nie pobiera żadnej dodatkowej opłaty oprócz opłaty która obowiązuje na giełdzie.

LYNX nie zapewnia tickdata. Więc jeśli chcesz posiadać ten rodzaj danych, musisz  zwrócić się do zewnętrznych dostawców i zamówić dane bezpośrednio od nich. Zewnętrznymi dostawcami są  np. IQ Feed, Rithmic, Kinetic, CQG, Sierra Chart.

Jeśli interesuje Cię  przeglądanie danych w czasie rzeczywistym z LYNX postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami.

Uwaga: W celu uzyskania danych na żywo wartość rachunku musi wynosić minimum 200 USD. Aby dane rzeczywiste były aktywne wartość rachunku w dniu opłacania subskrypcji nie może być mniejsza niż 200 USD, inaczej subskrypcja zostanie anulowana.

Otwórz stronę internetową www.lynxbroker.pl, a w prawym górnym rogu kliknij na Zaloguj się/ Pobierz 1 i wybierz Zarządzanie kontem

1
Podaj dane logowania, które otrzymałeś w e-mailu.

Możesz teraz zarządzać swoim rachunkiem. Kliknij w ikonę menu znajdującą się po lewej stronie u góry. Wybierz Settings 1 a następnie User settings 2.

1
2
Kliknij w Market Data Subscriptions 1.

1
Na następnej stronie kliknij na ustawienia Current Subscriptions  1.

1
Jeżeli chcesz subskrybować dane, na przykład z USA to kliknij na pole North America 1, aby wyświetlić nowe okno z wieloma opcjami wyboru. Dodatkowe informacje znajdziesz również tutaj.

1
Dane na żywo dla akcji USA:

Według tego jakie akcje na jakiej giełdzie chcesz handlować, wybierz konkretne możliwości. Jeżeli chcesz pokryć całe Stany Zjednoczone, wybierz kombinację NYSE, NASDAQ, AMEX – zapłacisz  3 x 1,5 USD, czyli 4,5 USD / miesiąc.

Dane na żywo dla opcji USA:

OPRA – 1,5 USD / miesiąc

Dane na żywo dla futures USA:

Zależy od tego, jakie konkretne futures chcesz handlować. Dla ogólnego pokrycia amerykańskiego rynku futures najlepsza jest kombinacja CBOT, CME, COMEX, NYMEX. Zapłacisz 4 x 1,25, czyli 5 USD / miesiąc.

Jeśli chcesz anulować subskrypcję w trakcie miesiąca to zostanie ona anulowana od początku następnego miesiąca kalendarzowego. Opłata za subskrybowane dane jest przeliczana i pobierana w walucie bazowej rachunku. Subskrybcja dokonywana jest na dany miesiąc kalendarzowy.  Usługę udostępnienia danych możesz aktywować kiedykolwiek i będziesz miał do niej natychmiastowy dostęp.

Uwaga: Koszt dostępu do notowań w czasie rzeczywistym nie zawiera podatku VAT. Podatek jest pobierany na podstawie adresu zamieszkania rezydencji posiadanego rachunku inwestycyjnego. Jest on pobierany w walucie bazowej/administracyjnej rachunku inwestycyjnego, podobnie jak ma to już miejsce w przypadku opłat za dane w czasie rzeczywistym. Podatek zostanie wykazany w raporcie z rachunku inwestycyjnego.

W przypadku pytań zawsze można skontaktować się z naszą linią obsługi klienta pod numerem tel. 800 080 563 lub poprzez email info@lynxbroker.pl.