LYNX+ Listy obserwowanych spółek

Chcesz w jednym miejscu obserwować notowania spółek np. z jednego sektora?

Dowiedz się jak tworzyć i edytować listy obserwowanych spółek.

UTWÓRZ LISTĘ OBSERWOWANYCH SPÓŁEK

Aby utworzyć nową listę obserwowanych, wybierz zakładkę Obserwowane z głównego menu, następnie rozwiń menu obok Lista obserwowanych i po rozwinięciu menu wybierz Dodaj listę obserwowanych.

LYNX+ Create Watchlist

DODAJ PRODUKT DO LISTY OBSERWOWANYCH

Aby dodać spółkę do listy, wpisz nazwę spółki, ticker (symbol) lub ISIN w pasku wyszukiwania obok Dodaj do listy w prawym górnym rogu okna.

LYNX+ Add To Watchlist

EDYCJA NAZWY LISTY OBSERWOWANYCH

Aby edytować nazwę listy obserwowanych spółek wybierz długopis edycji przy tej liście obserwowanych, której nazwę chcesz zmienić.

HANDEL BEZPOŚREDNIO Z LISTY OBSERWOWANYCH

W LYNX+ możesz zawierać transakcje bezpośrednio z listy obserwowanych spółek.  W tym celu wybierz Przegląd inwestycji w prawym górnym rogu. Widać tutaj dodatkowo wykres wybranej spółki z listy obserwowanych, na którym możesz dodać wskaźniki analizy technicznej. Transakcje kupna lub sprzedaży określonego papieru wartościowego możesz wykonać klikając w symbol + (kupno) oraz - (sprzedaż) znajdujący się w kolumnie wymiana obok notowań spółki.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) dotyczące LYNX+

Aby znaleźć produkt, który Cię interesuje wpisz jego symbol, nazwę lub ISIN w wyszukiwarce w prawym górnym rogu okna platformy.

Wymiany waluty łatwo dokonasz w zakładce Portfolio. Wystarczy kliknąć przycisk "Wymień" obok waluty, którą chcesz wymienić.

W Strefie Klienta znajdziesz oczekujące wiadomości i prośby od LYNX oraz pobierzesz i bezpiecznie prześlesz dokumenty.

Monitoruj wyniki swojego portfela, analizuj transakcje, zyski i straty oraz ogólny zwrot z Twoich inwestycji.

Przegląd pozycji Twojego portfela inwestycyjnego jest dostępny w sekcji "Portfolio".

Zapisz swoje ulubione akcje, ETF-y i inne produkty w sekcji Lista obserwowanych.

Aby złożyć zlecenie, najpierw wyszukaj produkt, który chcesz kupić lub sprzedać. Możesz to zrobić również klikając "Kup" lub "Sprzedaj" bezpośrednio w linii produktu na Twojej liście obserwowanych produktów.

Kliknij na dowolny instrument finansowy, aby otworzyć okno z jego wykresem.

Posiadasz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami przez telefon, e-mail,  lub użyj czat w dolnym prawym rogu. Nasi pracownicy dostępni są w każdy dzień roboczy w godzinach od 9:00 do 18:00.

Kontakt z nami

Ewa Wasiak
Ewa Wasiak
Operations Manager