LYNX+ zaawansowany webtrader

Handluj na ponad 150 rynkach w 33 krajach.

Obserwuj rynki, monitoruj swój rachunek i składaj zlecenia na jednej platformie.

PRZEGLĄD RYNKÓW

Wszystko, co chcesz wiedzieć na temat popularnych i ulubionych akcji. Obserwuj codzienne wzrosty i spadki, przeglądaj wiadomości i aktualizacje.

Użyj wyszukiwarki, aby znaleźć produkt i zapisać go na liście obserwowanych.

PORTFOLIO

W sekcji Portfolio zobaczysz aktywa, ich wartości oraz dostępne środki na swoim rachunku inwestycyjnym. Zobacz, jakie waluty posiadasz i konwertuj je za pomocą kilku kliknięć.

Dodatkowo, wszystkie wpływy i wypływy środków pieniężnych są wyświetlane w sekcji Przepływ kapitału.

LISTA OBSERWOWANYCH

Utwórz listę swoich ulubionych akcji, ETF lub innych produktów inwestycyjnych. Więcej informacji o tym jak utworzyć taką listę znajdziesz klikając poniższy przycisk Lista Obserwowanych.

Możesz kupować lub sprzedawać produkty inwestycyjne używając odpowiednich widoków. Otwieraj wykresy bezpośrednio z listy i dodawaj nowe instrumenty według nazwy, tickera lub numeru ISIN.

WYNIKI TRANSAKCYJNE

Jaki jest mój średni zysk/strata z jednej transakcji? Która klasa aktywów osiąga najlepsze wyniki? Sekcja "Wyniki transakcyjne" wyświetla kluczowe statystyki dla Twojego portfela.

Zobaczysz tam np. skumulowaną stopę zwrotu, zysk netto lub historyczną wartość aktywów netto. Statystyki możesz filtrować według instrumentów i wybierać różne przedziały czasowe.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) dotyczące LYNX+

Aby znaleźć produkt, który Cię interesuje wpisz jego symbol, nazwę lub ISIN w wyszukiwarce w prawym górnym rogu okna platformy.

Wymiany waluty łatwo dokonasz w zakładce Portfolio. Wystarczy kliknąć przycisk "Wymień" obok waluty, którą chcesz wymienić.

W Strefie Klienta znajdziesz oczekujące wiadomości i prośby od LYNX oraz pobierzesz i bezpiecznie prześlesz dokumenty.

Monitoruj wyniki swojego portfela, analizuj transakcje, zyski i straty oraz ogólny zwrot z Twoich inwestycji.

Przegląd pozycji Twojego portfela inwestycyjnego jest dostępny w sekcji "Portfolio".

Zapisz swoje ulubione akcje, ETF-y i inne produkty w sekcji Lista obserwowanych.

Aby złożyć zlecenie, najpierw wyszukaj produkt, który chcesz kupić lub sprzedać. Możesz to zrobić również klikając "Kup" lub "Sprzedaj" bezpośrednio w linii produktu na Twojej liście obserwowanych produktów.

Kliknij na dowolny instrument finansowy, aby otworzyć okno z jego wykresem.

Posiadasz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami przez telefon, e-mail,  lub użyj czat w dolnym prawym rogu. Nasi pracownicy dostępni są w każdy dzień roboczy w godzinach od 9:00 do 18:00.

Kontakt z nami

Ewa Wasiak
Ewa Wasiak
Operations Manager