LYNX+ Strefa klienta

W strefie klienta czekają na Ciebie wiadomości od LYNX. Tutaj również bezpiecznie prześlesz ważne dokumenty.

Dowiedz się jak poruszać się po strefie klienta i zarządzać swoim rachunkiem.

PRZEJDŹ DO STREFY KLIENTA

Strefę Klienta znajdziesz w prawym górnym rogu głównego okna LYNX+, klikając w ikonę swojego profilu. Po kliknięciu, z rozwijanego menu wybierz Strefę Klienta, gdzie w górnym pasku zobaczysz dostępne kategorie i oczekujące wiadomości. Komunikat o oczekujących wiadomościach lub prośbach od LYNX pojawi się również bezpośrednio po zalogowaniu do LYNX+.

Client Zone

WYBIERZ KATEGORIĘ

Client Zone

Na górze strony znajdziesz zakładki z oczekującymi wiadomościami od LYNX. Tutaj możesz również bezpiecznie załączyć i przesłać dokumenty.

Dokumenty i informacje: tutaj znajdziesz powiadomienia, dokumenty oraz informacje o kosztach.

Oszacowanie wiedzy: na tej stronie znajdziesz informacje o Twoich testach wiedzy związanych z dostępem do instrumentów inwestycyjnych.

Pytania i odpowiedzi: tutaj możesz wyrazić swoją opinię o platformie handlowej, a także przejść do Centrum Wsparcia Klienta

Wniosek o Zwrot: w tej zakładce złożysz wniosek o zwrot kosztów związanych z przelewem depozytu PLN albo CZK na rachunek inwestycyjny w ramach kampanii LYNX zwraca opłaty bankowe. Warunki kampanii znajdziesz tutaj.

Polecaj LYNX: w tej zakładce znajdziesz personalny link polecający. Polecając LYNX z wykorzystaniem linku możesz uzyskać do 50 EUR kredytu transakcyjnego.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) dotyczące LYNX+

Aby znaleźć produkt, który Cię interesuje wpisz jego symbol, nazwę lub ISIN w wyszukiwarce w prawym górnym rogu okna platformy.

Wymiany waluty łatwo dokonasz w zakładce Portfolio. Wystarczy kliknąć przycisk "Wymień" obok waluty, którą chcesz wymienić.

W Strefie Klienta znajdziesz oczekujące wiadomości i prośby od LYNX oraz pobierzesz i bezpiecznie prześlesz dokumenty.

Monitoruj wyniki swojego portfela, analizuj transakcje, zyski i straty oraz ogólny zwrot z Twoich inwestycji.

Przegląd pozycji Twojego portfela inwestycyjnego jest dostępny w sekcji "Portfolio".

Zapisz swoje ulubione akcje, ETF-y i inne produkty w sekcji Lista obserwowanych.

Aby złożyć zlecenie, najpierw wyszukaj produkt, który chcesz kupić lub sprzedać. Możesz to zrobić również klikając "Kup" lub "Sprzedaj" bezpośrednio w linii produktu na Twojej liście obserwowanych produktów.

Kliknij na dowolny instrument finansowy, aby otworzyć okno z jego wykresem.

Posiadasz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami przez telefon, e-mail,  lub użyj czat w dolnym prawym rogu. Nasi pracownicy dostępni są w każdy dzień roboczy w godzinach od 9:00 do 18:00.

Kontakt z nami

Ewa Wasiak
Ewa Wasiak
Operations Manager