Pierwsze kroki z LYNX

Witamy w LYNX!

Poniższe informacje poprowadzą Cię przez podstawową konfigurację rachunku tak, abyś możliwie jak najszybciej zaczął handlować.

Twój rachunek inwestycyjny został aktywowany poprzez dokonanie pierwszej wpłaty. Jeśli wpłacasz dodatkowe środki na swój rachunek inwestycyjny w LYNX, należy utworzyć powiadomienie o transferze, aby płatność została zaksięgowana, tak szybko jak to możliwe. Powiadomienie jest niezbędne w celu sprawnego zaksięgowania środków na rachunku.

Już teraz możesz handlować, ale zanim zaczniesz, należy przypisać adresu e-mail do rachunku inwestycyjnego. Ten krok jest ważny ze względów bezpieczeństwa. Aby uzyskać pełna kontrolę nad funkcjami administracyjnymi, dokonaj przypisania adresu email do swojego rachunku i zapoznaj się z krokami tutajPo dokonaniu zmiany napisz email do nas na info@lynxbroker.pl lub zadzwoń pod bezpłatny numer telefonu 800 080 563 w celu potwierdzenia zmiany email. Zmiana ta jest konieczna, aby móc w przyszłości otrzymywać ważne alerty związane z Twoim rachunkiem, takie jak potwierdzania hasła lub potwierdzenie przy wypłacie środków.

  • Cały proces trwa około 5 - 10 minut
  • Proszę mieć dostęp do poczty e-mail, na który otrzymasz klucz zabezpieczeń
  • Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania dotyczące rachunku inwestycyjnego, skontaktuj się z LYNX

Wybierz preferowany sposób kontaktu LYNX

phone-icon

Bezpośrednia linia obsługi klienta

Jesteśmy do Państwa dyspozycji każdego dnia roboczego od 9:00 do 18:00

schedule-icon

Ustal termin rozmowy

Wyslij nam e-mail, kiedy mamy do Ciebie zadzwonić

Posiadasz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami przez telefon, e-mail,  lub użyj czat w dolnym prawym rogu. Nasi pracownicy dostępni są w każdy dzień roboczy w godzinach od 9:00 do 18:00.

Kontakt z nami

Ewa Wasiak
Ewa Wasiak
Operations Manager