Krok 1: Witaj w LYNX

Witaj w LYNX! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy niezbędnik nowego klienta, abyś mógł wygodnie zapoznać się z dostępnymi narzędziami do handlu, sposobem składania zleceń lub uzyskania pomocy w razie potrzeby. Kliknij przyciski poniżej, aby dowiedzieć się więcej.

Aby Twój rachunek inwestycyjny działał prawidłowo, należy przypisać do niego prawidłowy adres e-mail. Jest to istotny krok ze względów bezpieczeństwa, który należy wykonać w Zarządzaniu Kontem. Bez przypisania adresu e-mail nie będziesz otrzymywał korespondencji elektronicznej związanej z Twoim rachunkiem handlowym. Instrukcje dotyczące przypisywania adresu e-mail możesz znaleźć tutaj.

Welcome to LYNX! To get you started and to make you feel comfortable using the different platforms available to you, we created the following pages especially for you.

Wprowadzenie

LYNX Platforma

Teraz, gdy Twój rachunek inwestycyjny został otwarty, jest odpowiedni moment, aby zapoznać się z naszą platformą LYNX+

LYNX+ to platforma handlowa z przyjaznym interfejsem, dostępna bezpośrednio z przeglądarki. LYNX+ dostępna jest w polskiej wersji językowej, co ułatwia wprowadzanie zleceń i analizę portfela inwestycyjnego. Więcej o funkcjach i możliwościach LYNX+ dowiesz się tutaj

Portfolio

Dodatkowo oferujemy platformę handlową od Interactive Brokers: Trader Workstation (TWS). TWS to profesjonalny software dla najbardziej wymagających inwestorów. Pozwala na handel akcjami i złożonymi instrumentami inwestycyjnymi w ramach jednego rachunku na ponad 150 giełdach na całym świecie. Więcej o możliwościach TWS dowiesz się tutaj

1

Pierwsze zlecenie

Po zaksięgowaniu środków Twój rachunek jest gotowy do handlu. Na platformie LYNX+ możesz łatwo wyszukać interesujący Cię produkt według nazwy, tickera lub numeru ISIN:

Jeśli Twój rachunek został otwarty jako rachunek gotówkowy, możliwe, że pierwszą transakcją jaką wykonasz będzie wymiana waluty. Na rachunku gotówkowym musisz posiadać środki w walucie, w której notowany jest instrument, który chcesz zakupić. Dowiedz się krok po kroku jak konwertować walutę oraz tworzyć zlecenia na platformie LYNX+.

Zobacz również jak wyszukać produkt oraz wymienić walutę na platformie TWS i sprawdź nasze archiwum webinarów, aby zobaczyć w praktyce pozostałe funkcje tej platformy.

2

Weryfikacja logowania

Skorzystaj z weryfikacji dwuetapowej, aby zabezpieczyć swój rachunek. Możesz to zrobić poprzez aplikację LYNX Trading, dzięki której możesz zarówno handlować jak i autoryzować dostęp do swojego rachunku.

Aplikacja jest dostępna w wersji na iOS i Android. Możesz ją zainstalować skanując QR kod poniżej. Po zainstalowaniu aplikacji wybierz opcję „Services” a następnie „Register Two-Factor”. Szczegółową instrukcję jak uruchomić dwuetapową znajdziesz tutaj lub klikając przycisk poniżej.

Zeskanuj QR kod swoim telefonem

Windows:

 

Apple/Mac

3

LYNX Aplikacja mobilna

Z aplikacją mobilną do handlu na giełdzie masz dostęp do światowych giełd zawsze i wszędzie. Platforma handlowa na urządzenia mobilne umożliwia łatwy, szybki i bezpieczny handel za pośrednictwem telefonu albo tabletu.

Mobile App

4

Posiadasz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami przez telefon, e-mail,  lub użyj czat w dolnym prawym rogu. Nasi pracownicy dostępni są w każdy dzień roboczy w godzinach od 9:00 do 18:00.

Kontakt z nami

Ewa Wasiak
Ewa Wasiak
Operations Manager