Pierwsze kroki z LYNX

Platformy handlowe

Jeśli handlujesz na komputerze, możesz wybrać jedną z dwóch platform: LYNX Basic lub LYNX Trading.

Prostota i łatwość obsługi to największe atuty LYNX Basic. Jesteś inwestorem strategicznym i nie potrzebujesz rozbudowanych narzędzi handlowych i analiz? W takim przypadku LYNX Basic to idealny wybór.

Trader Workstation (TWS) to platforma dla aktywnych traderów. Jeśli zajmujesz się inwestowaniem na giełdzie przynajmniej kilka razy w tygodniu i chcesz dokonywać własnych rozbudowanych (technicznych) analiz, to TWS jest dla Ciebie.

LYNX BasicTrader Workstation (TWS)
Prosty i łatwy w użyciuSzeroki wybór narzędzi handlowych i analiz
Nie wymaga instalacji oprogramowaniaWymagana jest instalacja oprogramowania
Kompleksowe statystyki dla Twoich wynikówUstawienia platformy, które możesz dostosować do własnych preferencji
Najbardziej odpowiedni dla inwestorów strategicznych i stosujących swing tradingNajbardziej odpowiednia platforma dla aktywnych inwestorów zainteresowanych zaawansowanymi narzędziami i strategiami handlowymi

Aby zainstalować platformę Trader Workstation (TWS), wybierz system operacyjny:

LYNX Basic: Łatwa w obsłudze platforma w przeglądarce internetowej

Nowoczesna i łatwa w obsłudze platforma handlowa działająca bezpośrednio w internetowej przeglądarce. Nie wymaga instalacji oprogramowania na komputerze i można jej używać do handlu wszędzie tam, gdzie jest połączenie internetowe.

LYNX Basic został zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej przejrzysty i intuicyjny. Jest to platforma przeznaczona przede wszystkim dla tych klientów, którzy dopiero zaczynają handlować lub handlują raczej sporadycznie i nie korzystają z zaawansowanych funkcji profesjonalnej platformy LYNX Trading. Lynx Basic to idealna platforma dla klientów, którzy preferują intuicyjny interfejs, prostą obsługę i chcą mieć szybki przegląd bieżących wydarzeń na rynkach.

W LYNX Basic możesz handlować wszystkimi instrumentami, sprawdzać swój portfel inwestycyjny i dokonywać przewalutowań. Jest to platforma szczególnie popularna w handlu akcjami i funduszami ETF. Więcej informacji o LYNX Basic można znaleźć tutaj.

Posiadasz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami przez telefon, e-mail,  lub użyj czat w dolnym prawym rogu. Nasi pracownicy dostępni są w każdy dzień roboczy w godzinach od 9:00 do 18:00.

Kontakt z nami

Ewa Wasiak
Ewa Wasiak
Operations Manager