Krok 2: Handel poprzez LYNX

Twój rachunek jest już zabezpieczony dwuetapową weryfikacją logowania i prawdopodobnie dokonałeś już pierwszej transakcji. W kolejnym kroku wyjaśniamy, jak wymienić walutę, dodać uprawnienia do handlu dodatkowymi instrumentami oraz jak subskrybować dane w czasie rzeczywistym.

Handel

Wymiana waluty

Aby zakupić produkt notowany w walucie innej niż ta, którą posiadasz na rachunku, konieczna może się okazać konwersja waluty. W LYNX+ możesz wygodnie konwertować walutę w sposób przedstawiony poniżej. Pełną instrukcję wymiany waluty w LYNX+ znajdziesz klikając przycisk "Wymiana walut" lub tutaj.

Konwersja walut jest również możliwa na platformie Trader Workstation (TWS). Szczegółową instrukcję jak wymienić walutę na TWS znajdziesz tutaj.

1

Pozwolenia na handel

Chcesz handlować dodatkowymi produktami finansowymi? Wniosek o pozwolenie na handel możesz złożyć poprzez Zarządzanie Kontem. Po zalogowaniu wybierz “Settings” w prawym górnym rogu ekranu a następnie kliknij “Trading permissions”. Na kolejnej stronie zaznacz instrumenty finansowe takie jak akcje, opcje, kontrakty terminowe lub złożone produkty lewarowane oraz rynki, które Cię interesują

Trading Permissions

Pełną instrukcję składania wniosku o pozwolenie na handel dodatkowymi instrumentami inwestycyjnymi znajdziesz klikając przycisk "Pozwolenia handlowe" lub tutaj.

2

Subskrypcja danych rzeczywistych

Dane rynkowe w czasie rzeczywistym dla różnych instrumentów i rynków możesz sybskrybować poprzez Zarządzanie Kontem. Po zalogowaniu wybierz “Settings” w prawym górnym rogu ekranu a następnie kliknij “Market Data Subscription” i edytuj "Current GFIS Subscriptions". W tym miejscu możesz zarządzać swoimi subsrypcjami danych rzeczywistych.

Trading Permissions

Pełną instrukcję składania wniosku o pozwolenie na handel dodatkowymi instrumentami inwestycyjnymi znajdziesz klikając przycisk "Pełna instrukcja" lub tutaj.

3

Posiadasz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami przez telefon, e-mail,  lub użyj czat w dolnym prawym rogu. Nasi pracownicy dostępni są w każdy dzień roboczy w godzinach od 9:00 do 18:00.

Kontakt z nami

Ewa Wasiak
Ewa Wasiak
Operations Manager