Krok 3: Wsparcie klienta w LYNX

W LYNX jesteśmy gotowi zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc klientom. Zapoznaj się ze sposobami uzyskania pomocy lub bezpośredniego kontaktu z zespołem wsparcia klienta LYNX.

Wsparcie klienta

Centrum Wsparcia

Centrum Wsparcia online jest miejscem zaprojektowanym w przejrzysty sposób umożliwiający szybkie znalezienie odpowiedzi na Twoje pytania. Treści w Centrum Wsparcia są podzielone tematycznie na zagadnienia wokół Rachunku, Handlu oraz Platformy. Szukając odpowiedzi na swoje pytanie skorzystaj z wyszukiwarki lub kliknij w interesujący Cię temat.

Service Center

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z obsługą LYNX poprzez e-mail, chat na naszej stronie internetowej lub telefonicznie.

1

Pomoc Zdalna

TeamViewer to narzędzie, które za Twoją wcześniejszą zgodą umożliwia podgląd Twojego ekranu. Bywa bardzo przydatne, gdy chcemy lepiej zrozumieć problem, z którym do nas dzwonisz. Jeśli chcesz zainstalować TeamViewer na swoim komputerze, kliknij przycisk "Pomoc zdalna" poniżej.

Aby zainstalować program TeamViewer dla Apple/Mac, musisz udzielić określonych uprawnień pracownikom obsługi klienta LYNX w celu podglądu Twojego ekranu. Sposób przyznawania takich uprawnień jest opisany na stronie internetowej tutaj.

2

Strefa klienta

Informacje dotyczące Twojego rachunku są dostępne w Strefie Klienta. Strefa Klienta to moduł administracyjny platformy LYNX+, gdzie znajdują się dokumenty takie jak przegląd transakcji i roczna dokumentacja podatkowa.

Client Zone

Ważnym krokiem przed rozpoczęciem handlu na giełdzie poprzez LYNX będzie wypełnienie testów wiedzy o produktach finansowych, którymi chcesz handlować. Wszystkie niezbędne testy wiedzy dla Twojego rachunku znajdziesz w Strefie Klienta.

3

Posiadasz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami przez telefon, e-mail,  lub użyj czat w dolnym prawym rogu. Nasi pracownicy dostępni są w każdy dzień roboczy w godzinach od 9:00 do 18:00.

Kontakt z nami

Ewa Wasiak
Ewa Wasiak
Operations Manager