Pierwsze kroki z LYNX

Podstawowe prace na platformie LYNX

W tutorialu pokażemy podstawowe kroki do pracy na platformie handlowej LYNX Trading i LYNX Basic. Podobna procedura jest również opisana w naszym podręczniku. W szczególności pokażemy Ci:

  • Logowanie do platformy
  • Znalezienie konkretnego instrumentu
  • Zobacz wykresy
  • Kontrola środków dostępnych do handlu

LYNX Basic: Uproszczona platforma z przeglądarki internetowej

Nowoczesna i uproszczona webowa platforma handlowa, która działa bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej. Nie musisz instalować oprogramowania na swoim komputerze, teraz możesz korzystać z handlu w dowolnym miejscu z połączeniem internetowym.

LYNX Basic jest tak przejrzysta i intuicyjna, jak to tylko możliwe. Jest przeznaczona przede wszystkim dla klientów, którzy dopiero rozpoczynają działalność na giełdzie lub handlują raczej sporadycznie i nie korzystają z zaawansowanych funkcji profesjonalnej platformy LYNX Trading. Idealna dla klientów, którzy preferują intuicyjny interfejs, prostą obsługę i chcą szybkiego przeglądu aktualnych zmian na rynku.

Z LYNX Basic możesz handlować na wszystkich instrumentach, sprawdzać swój portfel i dokonywać konwersji walut. Jest to szczególnie popularne w handlu akcjami i funduszami ETF. Więcej informacji o LYNX Basic można znaleźć tutaj.

Posiadasz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami przez telefon, e-mail,  lub użyj czat w dolnym prawym rogu. Nasi pracownicy dostępni są w każdy dzień roboczy w godzinach od 9:00 do 18:00.

Kontakt z nami

Ewa Wasiak
Ewa Wasiak
Operations Manager