Krok 4: Dodatkowe usługi LYNX

Oprócz zaawansowanych platform transakcyjnych, szerokiej oferty produktów handlowych i dedykowanego zespołu wsparcia klienta, LYNX ma do zaoferowania znacznie więcej. Poznaj dodatkowe usługi LYNX.

Dodatkowe usługi

Portal inwestycyjny

Na portalu inwestycyjnym LYNX znajdziesz wiele przydatnych treści edukacyjnych na temat handlu na giełdzie. Regularnie publikujemy artykuły na tematy giełdowe oraz nagrywamy webinary z udziałem osób z branży, które odniosły sukces.

1

Webinary edukacyjne

Możesz obejrzeć webinary na żywo i skorzystać z okazji zadania pytań prowadzącemu lub odtworzyć je w dogodnym dla siebie momencie z naszego archiwum webinarów. Podczas webinarów poruszamy szeroki zakres tematów, także z udziałem ekspertów z różnych dziedzin finansowych. Webinary LYNX to spory ładunek praktycznej wiedzy i okazja, by zobaczyć jak profesjonalni traderzy postrzegają obecne warunki rynkowe.

2

Centrum Wsparcia

Centrum Wsparcia online jest miejscem zaprojektowanym w przejrzysty sposób umożliwiający szybkie znalezienie odpowiedzi na Twoje pytania. Treści w Centrum Wsparcia są podzielone tematycznie na zagadnienia wokół RachunkuHandlu oraz Platformy. Szukając odpowiedzi na swoje pytanie skorzystaj z wyszukiwarki lub kliknij w interesujący Cię temat.

Service Center

3

Posiadasz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami przez telefon, e-mail,  lub użyj czat w dolnym prawym rogu. Nasi pracownicy dostępni są w każdy dzień roboczy w godzinach od 9:00 do 18:00.

Kontakt z nami

Ewa Wasiak
Ewa Wasiak
Operations Manager