Odzyskaj dane użytkownika

Zapomniałeś nazwy użytkownika lub hasła? Teraz dane do logowania do swojego rachunku możesz odzyskać kilkoma kliknięciami.

Aby odzyskać login lub hasło do Twojego rachunku LYNX, wejdź na stronę logowania do Zarządzania Kontem i kliknij "Need help?"

Następnie wybierz "Forgot Username" (Odzyskaj nazwę użytkownika)

lub "Forgot Password" (Odzyskaj hasło) w zależności od tego, które dane chcesz odzyskać.

Forgot username

Podaj swój adres email, datę urodzenia oraz numer dowodu osobistego / paszportu.

Otrzymasz kod potwierdzający (token) poprzez e-mail lub SMS. Wybierz jak chcesz otrzymać kod potwierdzający a następnie kliknij Send Token.

W ciągu kilku minut otrzymasz kod potwierdzający. Otrzymany kod wprowadź w odpowiednim polu.

Po wprowadzeniu kodu potwierdzającego wyświetli się Twoja aktualna nazwa użytkownika. W razie potrzeby możesz również przywrócić hasło do swojego rachunku.

Forgot password

Wprowadź swoją nazwę użytkownika oraz datę urodzenia. Jeśli nie pamiętasz nazwy użytkownika, możesz ją odzyskać wybierając Restore Username. Następnie kliknij Continue.

Wygeneruj kod potwierdzający (response string) przy pomocy aplikacji w Twoim telefonie, której używasz do podwójnej weryfikacji. Otwórz aplikację na telefonie, wybierz "Authenticate" a następnie wpisz PIN i challenge code, który widzisz na ekranie, kliknij "Generate response". Następnie wprowadź otrzymany ciąg cyfr w polu "Card Value". Zgubiłeś urządzenie którego używasz do weryfikacji? Skontaktuj się z Centrum Wsparcia klienta.

W ciągu kilku minut otrzymasz kod potwierdzający poprzez e-mail lub SMS, w zależności od Twoich preferencji.

Wprowadź kod potwierdzający w odpowiednim polu a następnie kliknij Continue.

Wprowadź nowe hasło a następnie je powtórz. Pamiętaj, aby ustalić hasło zgodnie z wymogami bezpieczeństwa.

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź folder spamu swojego konta pocztowego. Jeśli nie otrzymałeś tokena potwierdzającego w ciągu 10 minut, prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia klienta.
W wymaganym polu podaj numer paszportu, który podałeś w celu otwarcia rachunku. W przypadku zgubienia lub zmiany paszportu prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia klienta.
Nazwa użytkownika jest tworzona podczas procesu otwierania rachunku i nie można jej zmienić.
Do sierpnia 2018, nowi klienci LYNX otrzymywali fizyczną kartę z kodami zabezpieczającymi jako dodatkowe zabezpieczenie rachunku. Jeśli jesteś posiadaczem takiej karty i ją zgubiłeś, skontaktuj się z obsługą LYNX telefonicznie.
Zapisany adres e-mail i numer telefonu będą wyświetlane zaszyfrowanymi znakami. Jeśli nie masz dostępu do adresu e-mail lub numeru telefonu, skontaktuj się z Centrum Wsparcia klienta.