Co to jest FX Trader?

Platforma TWS oferuje każdemu narzędzie  do profesjonalnego handlu na rynku walut FXTrader. Dzięki FX Trader handel walutami jest łatwiejszy i szybszy niż kiedykolwiek wcześniej.

FXTrader otworzysz klikając na ikonę na platformie TWS.

Zobaczysz profesjonalne środowisko, w którym możesz oglądać na żywo listę kursów wybranych par walutowych, gdzie większość zrobisz nawet jednym kliknięciem.

Możesz zmienić okno układu, dodając lub usuwając ustawienia pary walut wyświetlających (Configure -> Settings) i dostosuj układ komórek zgodnie z własnymi preferencjami.

Jeśli chcesz zmienić monitorowane pary walut, kliknij na nagłówek , usuń go i napisz parę, którą chcesz oglądać i naciśnij Enter.

Handel walutowym jest bardzo szybki i łatwy. Kliknij Kup lub Sprzedaj by utworzyć zlecenie, zmodyfikować i potwierdzić. Możesz edytować w oknie lub cytat nad nim w wierszu polecenia.

Jeśli to polecenie utworzysz i zostanie automatycznie wybrana instrukcja standardowa ustawiona jako ograniczenie, a wielkość transakcji 18K lub 18 000. Jeśli nie spełniają tych parametrów, możesz edytować wiersz polecenia powyżej.

Jeśli handlu standardowe np. 1 lot EUR.USD, to ustawiony poziom głośności, aby ci pojawiają się automatycznie w każdym poleceniu.

Podstawowa platforma na pasku górnym, kliknij Edytuj i wybierz Konfiguracja globalna, kliknij pozycję Zaprogramuj i wybierz walutę.

W harmonogramie wybierz, jak długo chcesz zachować zlecenia wprowadzone do obrotu przed ich usunięciem – na górze są DAY (na koniec dnia nieplanowane usuwanie poleceń) i (zamówienie GTC jest umieszczane do momentu ręcznego ustawienia).

W głównym poleceniu ustawiono typ polecenia, który jest wprowadzany automatycznie. Więc możesz zmienić limit (LMT) na rynku (MKT), itd. Lub dostosować, ile to będzie limitować cenę zakupu by weszła na rynek, a także stop loss, ile będzie niższe od ceny strajku. Wybierz wartość amt (kwota) i wpisz wartości procentu standaryzowanego polecenia.

W ten sam sposób jak polecenie Target setting (Wybór zysków) lub dołączona instrukcja stop.

Rozmiar może być wybrany jako wielkość obrotu, do zastosowania do wszystkich poleceń i jednostek – 1K lub 1000 lub (ilości). Jeśli wybierzesz wielkość działalności w ten sposób będzie stosowana do wszystkich walut (tzn. Przy wyborze 100,000 zawsze będziesz oferować automatycznie 100 000 USD, EUR, GBP itd.). Jeśli chcesz ustalić konkretne kwoty dla poszczególnych walut, konieczne jest stopniowe oddzielanie każdego z nich.

W lewym menu ustawień predefiniowanych Forex i wybierz żądaną walutę. Na przykład ustawiona zostanie 1 wielka kwota EUR EUR. Jak wybieram kwotę 100 tys., A jednostki lewe 000 i 100, wybierz kwotę. Potwierdzam OK.

Za każdym razem, gdy wchodzisz teraz, kup lub sprzedaj EUR.USD i zostanie automatycznie wpisany 1 wielkość lub 100 000