Jak włączyć wykres na platformie TWS?

Aby zobaczyć wykres, kliknij prawym przyciskiem myszy na instrumencie linii i albo małą ikonę wykresu 1 lub kliknij na rozwijane menu Charts –  New Chart  2.

1
2

Zostanie wyświetlona tabela, w której można wybrać parametry żądanego wykresu. Ważne jest, aby programować odpowiednie ramy czasowe, okres czasu  1 i rodzaj wykresu  2 i kliknij OK 3.

1
2
3
Pojawi się nam wykres USD.PLN w nowym oknie. Jeśli chcesz otworzyć inny wykres, możemy albo postępować jak powyżej, wyświetlając nowe okno lub nowy wykres dodać do bieżącego okna wykresu jako inną kartę. Jest to szczególnie przydatne, jeśli oglądasz wiele wykresów. Aby zobaczyć, czy więcej wykresów w tym samym oknie można uzyskać krótki przegląd wszystkich obserwowanych instrumentów.Kliknij na File 1 i Create New Tab 2.

2
1
Pojawi się nowe okno na białym tle. W lewy górny róg 1 wpisz nazwę aktywa, na które chcesz pokazać wykres i potwierdzić, naciskając Enter.

1
Teraz możesz wygodnie i łatwo przełączać się między wykresami. A jeśli chcesz dodać wykres, kliknij w znak plusa 1 w dodatkowej zakładce.

1