Jak otworzyć konto demo?

Rachunek demo jest dostępny tylko dla klientów LYNX, którzy mają aktywny prawdziwy rachunek. Nie ma możliwości otrzymania rachunku demo bez posiadania aktywnego realnego rachunku.

Jak tylko aktywujesz swój rachunek handlowy, będziesz miał możliwość otwarcia rachunku demo. Rachunek demo ma takie same właściwości jak ten prawdziwy, z tą różnicą, że handlujecie wirtualnymi pieniędzmi. Za pomocą rachunku demo, można łatwo nauczyć się obsługi platformy, dowiedzieć się o możliwości handlu różnymi instrumentami na wielu rynkach oraz przetestować swoje strategie handlowe. Masz także dostęp do tych samych danych, jak na prawdziwym rachunku.

Dane do logowania na rachunek demo – Paper Trading

Zaloguj się tutaj lub w prawym górnym rogu strony www.lynxbroker.pl kliknij na Zaloguj się / Pobierz 1, a następnie na Zarządzanie kotem 2 .

1
2
Zaloguj się przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła. Jesteś teraz w administracji swojego rachunku. Po lewej stronie znajduje się menu podstawowe.
Wybierz Settings 1  Account Settings 2.

2
1
Następnie po prawiej stronie należy wybrać  Paper Trading Account  1

1
Utwórz  nazwę użytkownika 1 (musi zawierać co najmniej trzy litery i trzy cyfry) i hasło 2 (musi zawierać najmniej 6 znaków i zawierać co najmniej jedną literę i jedną cyfrę).Wpisz hasło ponownie 3 i potwierdź klikając na Continue 4

4
1
2
3
Prosimy, zanotuj nazwę użytkownika, hasło oraz numer rachunku!

Rachunek demo zostanie aktywowany w następnym dniu roboczym. Wtedy będziesz mógł zalogować się przy użyciu tych danych do rachunku demo, wybierając Paper Tading.