Instalacja programu zdalnej pomocy TeamViewer

Za pomocą programu TeamViewer nasz zespół serwisowy może połączyć się z Twoim urządzeniem po uzyskaniu Twojej zgody i udzielić Ci bezpośredniego wsparcia.

Urządzenia mobilne

Zdalna pomoc jest dostępna także dla smartfona lub tabletu:

Instrukcje instalacji dla różnych systemów operacyjnych

TeamViewer QuickSupport dla systemu Android

Tak łatwo można zainstalować oprogramowanie do zdalnej konserwacji (TeamViewer QuickSupport) na smartfonie z systemem Android:

 1. Otwórz Play Store .
 2. Wyszukaj “TeamViewer QuickSupport” w Sklepie Play .
 3. Kliknij na “INSTALUJ”, a po instalacji kliknij na “OTWÓRZ”..
 4. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji otrzymasz krótki przewodnik o jej funkcjach. Przeciągnij go na bok i kliknij “DONE”.
 5. Pojawia się następujący ekran z identyfikatorem ID.

TeamViewer QuickSupport dla systemu iOS (Apple)

Tak łatwo zainstalować oprogramowanie do zdalnej obsługi technicznej (TeamViewer QuickSupport) na iPhonie lub iPadzie:

 1. Otwórz App Store .
 2. Wyszukaj “TeamViewer QuickSupport” w App Store .
 3. Kliknij na “LOAD”, a po instalacji na “OPEN”.
 4. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji otrzymasz krótki przewodnik o jej funkcjach. Przeciągnij go na bok i kliknij “DONE”.
 5. Pojawia się następujący ekran z identyfikatorem ID.
 6. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta +48 800 080 563.

Zastrzeżenie

Korzystając z TeamViewer i przekazując ustnie swój identyfikator ID i hasło procownikowi obsługi klienta, wyrażasz zgodę na nawiązanie połączenia pomiędzy Twoim urządzeniem a systemem LYNX poprzez serwer firmy TeamViewer AG, Bahnhofsplatz 2, 73033 Göppingen. LYNX otrzymuje bezpośredni dostęp do Twojego urządzenia za pośrednictwem programu  TeamViewer i nie może zagwarantować bezpieczeństwa transmisji danych w internecie.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Skonfiguruj udostępnianie ekranu w systemie Mac OS

 1. Po pierwszym uruchomieniu Teamviewer Quick Support zostaniesz zapytany, czy chcesz zezwolić na działanie programu.

Teamviewer Access

2. Wybierz opcję Otwórz ustawienia systemu

3. W menu Prywatność i bezpieczeństwo, po prawej stronie szukaj Teamviewer i Teamviewer Quick Support. Być może najpierw trzeba będzie umożliwić regulację tych ustawień za pomocą symbolu blokady.

Teamviewer Permissions
4. Kliknij na przycisk po prawej stronie lub przeciągnij suwak w prawo, aby umożliwić zdalny dostęp do programów.
Teamviewer Remote
5. Teamviewer Quick Support jest teraz włączony dla zdalnego dostępu.

W zależności od wersji systemu Mac OS wyświetlany obraz może się różnić.

Dzięki programowi zdalnej pomocy TeamViewer możesz udzielić nam bezpośredniego dostępu do swojego urządzenia, abyśmy mogli łatwo i szybko udzielić Ci pomocy na Twoim ekranie.
Możesz użyć dowolnej wersji TeamViewer, aby połączyć się z zespołem serwisowym LYNX. Jeśli oprogramowanie jest bardzo przestarzałe, zwykle zaleca się aktualizację do najnowszej wersji TeamViewer.
TeamViewer możesz odinstalować w dowolnym momencie. Jeśli często potrzebujesz wsparcia dokonując transakcji na platformie transakcyjnej lub portalu klienta, możesz rozważyć pozostawienie już zainstalowanego oproramowania TeamViewer na swoim urządzeniu.
TeamViewer ułatwia i przyspiesza komunikację między klientem a zespołem wsparcia klienta LYNX. Nie jest on jednak niezbędny w celu uzyskania pomocy. Chętnie udzielimy Ci wsparcia również podczas rozmowy telefonicznej.
Za każdym razem połączenie z Twoim urządzeniem może nastąpić dopiero po otrzymaniu Twojej zgody oraz indywidualnego hasła, które podajesz pracownikowi LYNX podczas rozmowy telefonicznej. Każdorazowo, przed zakończeniem rozmowy telefonicznej pracownik serwisu rozłączy się z Twoim urządzeniem.

Posiadasz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami przez telefon, e-mail,  lub użyj czat w dolnym prawym rogu. Nasi pracownicy dostępni są w każdy dzień roboczy w godzinach od 9:00 do 18:00.

Kontakt z nami

Ewa Wasiak
Ewa Wasiak
Operations Manager