Jak skonfigurować dane na żywo w demo?

Jeśli jesteś zainteresowany używaniem danych na żywo (live data) również na swoich rachunku demo, musisz te funkcje autoryzować w administracji swojego rachunku.

Jeżeli już subskrybujesz dane na żywo na swoim rachunku rzeczywistym w LYNX to możesz tych danych używać także na koncie demo. Jeśli zalogujesz się do platformy demo i nadal widzisz opóźnione informacje, a w miejscu notowań wyświetlane są znaki zapytania to oznacza, że nie masz udostępnionych danych na żywo na koncie demo.

W tym przypadku postępuj w następujący sposób.

Zaloguj się tutaj lub po wejściu na stronę startową www.lynxbroker.pl  kliknij w prawym górnym rogu na Zaloguj się 1 i wybierz Zarządzanie kontem.

1
Zaloguj się przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła. Jesteś teraz w administracji swojego rachunku. Na górze po lewej stronie znajdziesz menu podstawowe. Kliknij i wybierz Settings 1 nastepnie Account Settings 2.

1
2
W zakładce Account Settings kliknij w zębate kółko – Paper Trading Account1.

1
W oknie, które się pojawi, zaznacz pole z następującym napisem 1 : Share real-time market data subscriptions with paper trading account. Note that due to regulatory laws only one of these accounts can have an active session at any given time.

Następnie potwierdź kliknąć na  Apply Change.

1
Teraz możesz zalogować się na swój demo rachunek i ćwiczyć handlowanie z danymi na żywo.

Przedpłacone dane na żywo mogą być używane tylko na jednym rachunku, oznacza to, że jeśli jesteś jednocześnie zalogowany do obu rachunków, rzeczywistego i demo,  notowania w czasie rzeczywistym będą wyświetlone na prawdziwym rachunku, a rachunek demo będzie wypełniony znakami zapytania.