Dodatkowe zabezpieczenie rachunku aplikacją mobilną LYNX Trading

Aplikacja LYNX Trading , jest częścią systemu SLS (Secure Login System) zapewniający bezpieczne logowanie przy użyciu dwóch niezależnych od siebie elementów. Główną zaletą tej aplikacji, która jest doceniana przez klientów LYNX, jest możliwości nieograniczonego przepływu kapitału dzięki wzmocnionemu systemowi bezpieczeństwa

Jakie są korzyści aplikacji ?

  • Szybka instalacja – nie ma konieczności czekania na przesyłkę pocztową. Aplikacja systemu bezpieczeństwa trwa klika minut.
  • Wygodne dla posiadaczy wielu rachunków – aplikacja umożliwia generowanie kodów dla wielu rachunków, zastępując w ten sposób konieczność posiadania kilku kart bezpieczeństwa.
  • Zabezpieczenie każdego rachunku.
  • Dzienny limit wypłat wynosi 200 000 USD, a maksymalna wypłata 600 000 USD w ciągu pięciu dni roboczych. Jeśli chcesz wybrać powyżej limitu, skontaktuj się z nami pod numerem 800 080 563.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

W Google Play lub w AppStore pobierz aplikację LYNX Trading i otwórz ją.  Kliknij w REGISTER TWO-FACTOR.

 

Jeżeli po otwarciu aplikacji pojawi się ekran z polami do wpisania danych do logowania, należy kliknąć Services w lewym górnym rogu, po czym ponownie pojawi się ekran podstawowy z przyciskiem REGISTER TWO-FACTOR.

 

Następnie po kliknięciu REGISTER TWO-FACTOR pojawi się strona która opisuje poszczególne kroki do konfiguracji zabezpieczenia. Kliknij w CONTINUE.

 

 

W dalszym kroku wpisz nazwę użytkownika (username) i hasło (password) Twojego rachunku inwestycyjnego.

 

 

Następnie otrzymasz SMS z kodem numerycznym na swój telefon komórkowy. Skopiuj kod z SMS-a do odpowiedniej linii w aplikacji mobilnej i kliknij SEND. Jeśli do tej pory używałeś karty do weryfikacji, to zamiast SMS-a wymagana jest weryfikacja za pomocą tej karty.

 

 

Na następnej stronie musisz utworzyć kod PIN, którego będziesz używać do logowania. Kod PIN musi mieć od czterech do sześciu cyfr i może być kombinacją cyfr i liter. Wpisz to hasło w linii PIN i powtórz w linii REPEAT PIN. Następnie kliknij ACTIVATE.

 

 

Jeżeli pojawi się poniższy komunikat, aplikacja jest prawidłowo zainstalowana i ustawiona. Kliknij w DONE.

 

Po zalogowaniu się do platformy lub Zarządzania Kontem, na Twój telefon zostanie wysłane powiadomienie. Powiadomienia nie przychodzą, gdy telefon nie jest połączony z Internetem lub jeśli nie masz skonfigurowanych ustawień telefonu, aby otrzymywać powiadomienia dotyczące aplikacji.

 

 

Po otwarciu powiadomienia aplikacja się otworzy. W zależności od możliwości Twojego telefonu aplikacja wymaga potwierdzenia odciskiem palca, Face ID lub wpisaniem kodu PIN. W polu PIN wprowadź kod utworzony podczas rejestracji weryfikacji dwuskładnikowej. Następnie kliknij w pole LOG IN, a zostaniesz zalogowany na daną platformę.

 

 

Jeżeli po zalogowaniu się do platformy lub Zarządzania kontem nie otrzymasz powiadomienia na swój telefon, sprawdź najpierw w ustawieniach telefonu, czy masz włączone wyskakujące powiadomienie dla danej aplikacji i czy masz telefon podłączony do Internetu. W przypadku, gdy powiadomienie nie dotrze do Ciebie, po wprowadzeniu danych logowania konieczne jest kliknięcie„Click here if you did not receive the message.“ Na następym ekranie pojawi się Challenge kod, który wprowadzisz do aplikacji mobilnej.

.

 

Następnie otwórz aplikację mobilną i kliknij pole Authenticate.

 

 

W przypadku gdy pojawi się ekran, na którym musisz podać dane logowania, kliknij SERVICES w lewym górnym rogu, a następnie pojawi się ekran z polem AUTHENTICATE.

 

 

Na następnej stronie w polu PIN wprowadź kod PIN utworzony podczas rejestracji weryfikacji dwuskładnikowej, w polu Wyzwanie wprowadź sześciocyfrowy kod, który został wyświetlony na komputerze. Następnie kliknij pole GENERATE RESPONSE.

 

 

Na telefonie pojawi się ośmiocyfrowy kod Response String. Wprowadź go w przygotowanym polu, które pojawiło się na Twoim komputerze. Po wprowadzeniu Response String kliknij LOG IN na komputerze i zaloguj się.

 

Co robić, kdy nie przychodzi SMS aktywacyjny?

Spróbuj najpierw ponownie uruchomić telefon, jeśli to nie pomoże, upewnij się, że masz zweryfikowany numer telefonu komórkowego na koncie. Możesz to zrobić, logując się do administracji i tutaj znajduje się Twój numer telefonu podany w sekcji Settings/User Settings i numer telefonu komórkowego..

Czy można wyłączyć aplikację lub skorzystać z innej formy zabezpieczenia?

Nie. Ze względów bezpieczeństwa każdy rachunek LYNX musi być chroniony poprzez aplikację. Za jej pośrednictwem potwierdzasz również np. wypłaty pieniędzy oraz zmiany danych osobowych w Zarządzaniu Kontem.

Czy mogę stosować aplikację na tabletach iPad i Android?

Tak. Aplikację tę można pobrać i używać na iPad i innych tabletach. Procedura jest taka sama jak podczas instalacji i aktywacji na telefonie.

Czy aplikacja może być używana na wielu urządzeniach?

Nie. Ze względów bezpieczeństwa, używanie aplikacji dla jednego rachunku jest możliwe tylko na jednym urządzeniu. Na przykład, jeśli kupisz nowy telefon, będziesz musiał zainstalować LYNX Trading na nowym urządzeniu w taki sam sposób, jak przy pierwszej instalacji.

Czy mogę korzystać z aplikacji do logowania do wielu rachunków?

Tak. Aplikacja umożliwia generowanie kodu dla wielu rachunków. Jeśli masz kilka kont, nie musisz już posiadać kilku fizycznych urządzeń zabezpieczających. Aby dodać użytkownika, kliknij pola Uwierzytelnij i Dodaj użytkownika.

Czy jest możliwe korzystanie z aplikacji do wszystkich rachunków?

Ze względów bezpieczeństwa, aplikacja nie może być używana dla rachunków, których wartość przekracza $ 1 miliona dolarów. Rachunki te wymagają dodatkowego systemu ochronnego.