Jak otworzyć rachunek demo?

Rachunek demo jest dostępny tylko dla klientów LYNX, którzy mają aktywny rachunek rzeczywisty. Nie jest możliwe założenie rachunku demo bez aktywnego rachunku rzeczywistego.

Po przeniesieniu rachunku do Irlandii pierwszy rachunek DEMO został zamknięty, więc musisz go reaktywować. Rachunek DEMO jest dostępny tylko na zainstalowanej platformie Trader Workstation (TWS).

Po aktywowaniu rachunku inwestycyjnego możesz otworzyć rachunek demo. Rachunek demo ma te same cechy, co rachunek rzeczywisty, ale handlujesz wirtualnymi pieniędzmi. Z rachunkiem demo możesz łatwo dowiedzieć się, jak działa platforma, dowiedzieć się o możliwościach handlu różnymi instrumentami na wielu rynkach i wypróbować swoje strategie handlowe. Masz dostęp do tych samych danych, co na swoim prawdziwym rachunku.

Na stronie lynxbroker.pl w prawym górnym rogu kliknij w Zaloguj się1 a następnie wybierz opcję Zarządzanie kontem 2:

2
1
Zaloguj się za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła. Jesteś teraz w zarządzaniu swoim kontem. W prawym górnym rogu kliknij symbol Menu 1 następnie Settings 2:

1
2
Po lewej stronie ekranu w Account Settings 1 , znajdź podgrupę Account Configuration i kliknij w Paper Trading Account 2:

1
2
W następnym kroku zostaniesz poproszony o wpisanie nazwy użytkownika i hasła do rachunku demo. Utwórz łatwą do zapamiętania nazwę użytkownika 1 (musi zawierać co najmniej 3 litery i 3 cyfry) oraz hasło 2 (musi mieć co najmniej 6 znaków i zawierać co najmniej 1 literę i 1 cyfrę). Będziesz musiał ponownie wprowadzić hasło 3 i potwierdzić przyciskiem Continue 4 .

1
2
4
3
Twój rachunek demo zostanie aktywowany do następnego dnia roboczego.

Jeśli chcesz udostępniać swoje dane rzeczywiste subskrybowane na koncie rzeczywistym, należy ustawić to w Zarządzaniu kontem.

Kiedy subskrybujesz dane na żywo i logujesz się na swój rachunek, nadal możesz zobaczyć opóźnione dane lub serię znaków zapytania zamiast danych. Oznacza to, że nie masz włączonej funkcji udostępniania danych na żywo na swoim rachunku demo. W tym celu konieczne jest skonfigurowanie udostępniania danych na rachunku demo, które opisuje zwykłe subskrypcje danych rynkowych akcji w czasie rzeczywistym z papierowym rachunkiem transakcyjnym. Musisz mieć wybraną opcje YES 1. Następnie potwierdź, klikając SAVE 2.

1
2
Teraz możesz zalogować się na swój rachunek demo i handlować z widocznymi danymi na żywo.

Pamiętaj, że subskrybowane dane na żywo mogą być wyświetlane tylko na jednym rachunku, co oznacza, że ​​jeśli masz rachunek rzeczywisty i rachunek demo działający w tym samym czasie, wówczas na rachunku rzeczywistym pojawią się notowania na żywo, a na rachunku demo pojawią znaki zapytania.

Ponieważ sam tworzysz rachunek demo, podstawowe ustawienia TWS nie wyglądają tak samo jak podstawowe ustawienia TWS dla rachunku rzeczywistego. Kliknij prawym przyciskiem myszy PL new Settings 2602 i wybierz Pobierz jako (Save link as). jeśli chcesz, aby platforma wyglądała tak samo, jak po zalogowaniu się na rachunek rzeczywisty. Przeglądarka pobierze plik XML o nazwie „PL new Settings 2602”, który należy wgrać na platformę TWS zgodnie z instrukcją poniżej.

  1. Zaloguj się na swój rachunek demo TWS i kliknij File w lewym górnym rogu oraz wybierz Settings recovery.
  2. W wyświetlonym oknie wybierz opcję Custom… następnie OK.
  3. Znajdź plik “PL new Settings 2602”, który został pobrany i kliknij Open.
  4. W następnym kroku wybierz Open without reporting problem. Platforma się zresetuje i pojawią się zakładki tak jak na rachunku realnym.