Jak zmienić walutę bazową rachunku?

Podczas otwierania rachunku wybrałeś walutę bazową, która służy jako waluta administracyjna, np. aby wygenerować wyciąg z rachunku. W walucie tej jest pobierana prowizja za konwersję oraz opłaty za subskrypcję danych rzeczywistych.

Podsumowanie rachunku jest wyrażone w walucie bazowej. Nawet jeśli widzisz dostępne środki w walucie bazowej (np. EUR), nie oznacza to, że faktycznie masz EUR na swoim rachunku. Możesz posiadać USD i GBP, a widoczne saldo to tylko wirtualne przeliczenie na EUR.
Możesz zmienić walutę bazową na swoim rachunku w każdym momencie, w Zarządzaniu kontem.

Otwórz stronę internetową www.lynxbroker.pl w swojej przeglądarce i w prawym górnym rogu kliknij w Zaloguj się 1 a następnie wybierz Zarządzanie kontem 2 z rozwijanego menu. Zaloguj się za pomocą danych do logowania (nazwy użytkownika i hasła), których używasz logując się do platformy. Alternatywnie możesz zalogować się do Zarządzania Kontem używając bezpośrednio tego linku.

2
1
Następnie klikając w ikonę 3 w górnym pasku Menu wybierz Settings4:

2
1
Aby zmienić walutę bazową, należy w sekcji Account Reporting kliknąć w Base Currency 1:

1
Pojawi się wybór 19 możliwych walut, które mogą być podstawowymi do zarządzania kontem. Zaznacz pożądaną przez Ciebie opcje 1 i kliknij SAVE 2.

1
2
Zmiana zostanie dokonana w ciągu jednego dnia roboczego.