Jak dokonać wpłaty w innej walucie / powiadomienie o wpłacie

Z powodu dywersyfikacji ryzyka, w LYNX dla każdej waluty istnieje odrębne konto w innym banku i kraju. Dane bankowe dla każdej waluty otrzymasz w trakcie tworzenia powiadomienia o wpłacie, które pozwoli jak najszybciej zaksięgować Twoje środki na rachunku inwestycyjnym.

Jak utworzyć powiadomienie o wpłacie lub/ i uzyskać dane do wpłaty w innej walucie?

Na stronie www.lynxbroker.pl kliknij na przycisk Zaloguj się / Pobierz 1Zaloguj się do Zarządzania kontem 2  podając swoją nazwę użytkownika i hasło.

2
1
W lewym górnym rogu, kliknij w Menu. Teraz możesz zarządzać swoim rachunkiem. W lewej części kliknij w Transfer & Pay 1 i później Transfer Funds 2

1
2
Następnie wybierz Make a Deposit i określ walutę w której chcesz dokonać wpłaty (np. USD, EUR, CHF, PLN etc.), a następnie wybierz How to Wire Funds.

W przypadku gdy po raz pierwszy dokonujesz wpłaty w tej walucie lub nie chcesz zapisywać danych bankowych wybierz NO 1 i postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami. Wpisz nazwę swojego banku z którego będziesz dokonywał wpłaty 2 oraz określ kwotę w polu Amount 3. Klikając Continue, potwierdzasz utworzone powiadomienie o wpłacie.

1
2
3
 

Jeśli chcesz zapisać dane swojego banku w polu Save Bank Information oznacz możliwosć YES 1 .

Potem wpisz nazwę twojego banku w pole Sending Institution 2, ewentualnie podaj numer swojego konta w polu Account Number 3 W polu Bank Information Name 4 wpisz nazwę, pod którą system ma zapamiętać tą operację, na przykład jeżeli dokonujesz wpłaty w Euro z banku PKO, to możesz użyć nazwy EUR_PKO_wypłata. Następnym razem gdy będziesz dokonywać wpłaty w tej walucie z tego samego banku, możesz wybrać ten szablon.

W ostatnim rzędzie w pole Amount 5 wprowadź wysokość kwoty.

1
3
4
2
5
Następnie potwierdź klikając w Continue w prawym dolnym roku. Na następnej stronie zobaczysz okno z informacjami bankowymi dla przelewu w danej walucie.

W trakcie dokonywania przelewu w swojej bankowości  nie zapomnij  wypełnić pola wiadomości do odbiorcy/tytułu tego przelewu. W tym celi wpisz swoje imię, nazwisko lub nazwę firmy na którą jest zarejestrowany rachunek oraz  numer rachunku np. U 1111111.