Jak wypłacić środki z rachunku?

Jeśli chcesz przelać środki na konto bankowe, wykonaj następujące czynności.

Wejdź na stronę internetową www.lynxbroker.pl i kliknji na Zaloguj się/ Pobierz 1.

1
Zaloguj się przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła. Jesteś teraz w portalu klienta. Po prawej części znajdziesz ikonę meny. Rozwiń je i wybierz Transfer & Pay 1 , a następnie wybierz Transfer Funds  2.

1
2
Jeśli pierwszy raz wypłacasz środku i nie masz utworzonego wzoru do wypłaty, musisz najpierw utworzyć ten wzór i dopiero po tym następnie będziesz mógł złożyć wniosek o wypłatę środków z rachunku.

W polu Transaction Type wybierz Withdraw  1w menu Currency 2 wybierz walutę w której chcesz wypłacić a później wybierz Wire.

Do pola Bank Information Name 3 wpisz nazwę, pod jaką chcesz ten wzór do wypłaty ułożyć. Jeżeli naprzykład chcesz wypłacić złotówki na konto mBank, możesz ten wzór nazwać mBankPL itp. Następnym razem jak będziesz wypłacał środki na to same konto bankowe, wybierzesz ten wzór.

Do pola Bank Country 4 wpisz kraj w którym bank się znajduje a w pole IBAN 5wpisz międzynarodowy numer konta.

1
2
3
4
5
Następnie musisz potwierdzić utworzenie wzoru do wypłaty wprowadzając swoje dane w pola Username Password 1 a w polę Confirmation Number 2 wpisz kod, który otrzymałeś w mailu. 

1
2
Jeżeli pojawi się komunikat jak na poniższym obrazku, wzór do wypłaty środków został utworzony i zautoryzowany.

Teraz możesz swobodnie złożyć wniosek o wypłatę środków używając tego wzoru. Po wprowadzeniu kwoty w pole Ammount 1 otrzymasz e-mail z kodem potwierdzającym.

1
Kod potwierdzenia jest ważny tylko przez 15 minut. Jeśli adres e-mail przypisany do Twojego rachunku nie został jeszcze zmieniony z emaila LYNX na Twój e-mail, kod potwierdzenia zostanie wysłany do LYNX. W tym przypadku skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta 800 080 563, który przekaże Ci kod potwierdzający.

Środki zostaną wypłacone na Twoje konto bankowe w ciągu 1-3 dni roboczych.

W każdym miesiącu kalendarzowym jedna wypłata z rachunku handlowego jest bezpłatna. Za każdą dodatkową pobierana jest opłata w wysokości 50 PLN. W przypadku wypłacania EUR opłata wynosi 8 EUR.