Jak wypłacić środki z rachunku?

Jeśli chcesz wypłacić środki na konto bankowe, to postępuj według instrukcji poniżej.

Wejdź na stronę internetową www.lynxbroker.pl i zaloguj się klikając w Zarządznie kontem 1.

2
1
Po zalogowaniu znajdziesz się na stronie administracji swojego konta. W lewej części wybierz Transfer & Pay 1, a następnie kliknij w Transfer Funds 2Jeżeli chcesz wypłacić środki na konto bankowe, wybierz Withdrawal 3.

1
2
3
Następnie wybierz walutę wypłaty 1. Standardowo system wybiera Twoją walute bazową ale masz wybór wielu walut. W polu “Method” powinno znajdować się Wire 2. Jeśli dokonujesz wypłaty piewszy raz to będziesz musieć najpierw w polu Bank Information, wypełnić dane Twojego banku 3, będzie to pomocne przy wypłacie środków w przyszłości, tak abyś za każdm razem nie musiał wypełniać tego pola. W pole Amount 4 wprowadź wysokość środków, które chcesz wypłacić. Abydokonać wpłaty, kliknij na Continue 5.

1
2
3
4
5
W następnym oknie sprawdź, czy wszystkie podane informacje są poprawne. By dokonać wypłaty, musisz ponownie wpisać swoją nazwę użytkownika 1 i hasło 2. Jeśli wszystko się zgadza, kliknij w Continue 3, w odwrotnym przypadku kliknij w CANCEL REQUEST 4, by anulować żądanie wypłaty.

1
2
3
4
W kolejnym kroku należy potwierdzić wypłatę wprowadzając kod otrzymany na adres maila i zatwierdzić wypłatę.

Czy wypłata jest płatna?

Z naszej strony wypłata raz w miesiącu kalendarzowym jest zawsze bezpłatna, niezależnie od waluty. Za kolejne wypłaty w danym miesiącu, opłaty znajdują się tutaj. Twój bank może naliczyć dodatkową opłatę za korzystanie z banku korespondenta lub za przychodzącą płatność.

Uwaga: Po zamknięciu pozycji lub dokonaniu konwersji walutowej system potrzebuje 3 dni robocze na zaksięgowanie środków do wypłaty. Wysokość zaksięgowanych środków możliwych do wypłaty można monitorować po zalogowaniu do Zarządzania kontem, składając dyspozycję wypłaty.