Centrum wsparcia

Ty pytasz. My odpowiadamy.

  Najczęściej zadawane pytania

  Dla każdej waluty używane jest inne konto bankowe, często banki lub kraje, w których znajdują się banki, są również różne. Podczas tworzenia powiadomienia o wpłacie, które należy utworzyć przy każdej wpłacie depozytu otrzymasz dane bankowe potrzebne do wykonania przelewu.

  LYNX daje inwestorom dostęp do ponad 100 rynków na całym świecie za pośrednictwem szerokiej gamy instrumentów. Dowiedz się, jak dodać więcej instrumentów do swojej platformy inwestycyjnej.

  W LYNX nie ma możliwości automatycznego generowania dokumentu podatkowego, jednak w zarządzaniu kontem można wygenerować pełny przegląd zakończonych transakcji, który zawiera wszystkie niezbędne dane.

  Rachunek demo ma te same cechy, co rachunek rzeczywisty, ale handlujesz wirtualnymi pieniędzmi. Z rachunkiem demo możesz łatwo dowiedzieć się, jak działa platforma, dowiedzieć się o możliwościach handlu różnymi instrumentami na wielu rynkach i wypróbować swoje strategie handlowe.

  LYNX oferuje inwestorom dwa rodzaje rachunków: marżowy (margin) i gotówkowy (cash). Rachunki różnią się znacząco w kilku podstawowych cechach.

  Platforma LYNX+ umożliwi Ci łatwe i szybkie składanie zleceń dla wybranych produktów inwestycyjnych. Zobacz jak złożyć zlecenie na naszej webowej platformie.