Zapomniałem nazwy użytkownika lub hasła

Po utworzeniu konta poprzez pocztą elektroniczną otrzymasz nazwę użytkownika i hasło w dokumencie PDF, a także szczegóły dotyczące przelewu środków. Hasło można zmienić, ale nazwy użytkownika nie.

Co zrobić, jeśli zapomniałem nazwy użytkownika

Jeśli zapomniałeś swoją nazwę użytkownika, zadzwoń do działu obsługi klienta firmy LYNX pod numerem 800 080 563, a my po sprawdzeniu pytania dotyczącego bezpieczeństwa wyślemy Ci dokument PDF, w którym znajdziesz nazwę użytkownika. Obsługa klienta LYNX jest dostępna od 9:00 do 18:00 każdego dnia roboczego.

Co zrobić, jeśli zapomniałem hasła

Jeśli zapomniałeś hasła, sytuacja jest bardziej skomplikowana, ponieważ LYNX nie ma dostępu do tego nowego hasła. Ma on dostęp tylko do hasła otrzymanego przez klienta w załączonym dokumencie PDF, gdy konto zostało utworzone. Nowe hasło musi zostać wygenerowane bezpośrednio w back office (patrz poniżej).

Jeśli hasło nie zostało zmienione, zadzwoń do działu wsparcia klienta LYNX pod numerem 800 080 563 i podaj odpowiedzi na pytania bezpieczeństwa, które były częścią formularza otwarcia konta. Po tym, jak odpowiesz na  pytania, LYNX wyśle Ci hasło na Twój e-maila.

Jeśli hasło zostało zmienione, musisz zadzwonić bezpośrednio do zagranicznego biura. Można to zrobić indywidualnie lub za pomocą LYNX, jako połączenie konferencyjne. Linia bezpośrednia do biura to 0041417269687 (dzwoniąc od 9:00 do 18:00) lub 0018666942757 (do Stanów Zjednoczonych od 15:30 do 22:00). Połączenie jest w języku angielskim.

Aby wygenerować nowe hasło bezpośrednio z back office, przygotuj odpowiedzi na pytania bezpieczeństwa, na które musisz odpowiedzieć pracownikowi w back office.

Aby uzyskać wsparcie od LYNX podczas kontaktowania się z biurem, zadzwoń pod numer 800 080 563 i umów się na rozmowę konferencyjną. Podczas połączenia konferencyjnego pracownik firmy LYNX komunikuje się z biurem i służy jako tłumacz. Klient musi być na linii z nim, aby pracownik biurowy mógł zweryfikować tożsamość klienta. To jest, odpowiedzieć na pytania dotyczące bezpieczeństwa, które klient musi znać. Jeśli nie będziesz pamietał odpowiedzi, wygenerowanie nowego hasła nie będzie możliwe.